Ekibimiz

Emel ÖNCEVARLIK

 

   İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin onaylı eğitmenidir. Ayrıca Gediz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Kalite Yönetim Sistemleri ve Teknikleri dersi vermiştir. 

     ISO 9001 2008 Baş Denetçisi  ve BSI OHSAS 18001İş sağlığı ve İş Güvenliği Sistemi denetçisi ve BSI İş Güvenliği Uzmanı, A sınıfı İş Güvenliği uzmanıdır. TSE Kalite Sistem Uzmanı, TSE Çevre Yönetim Sistemi Uzmanıdır. Helal Gıda Baş denetçisidir.

Devamını Oku


Funda ÖNÇAĞ

 

     Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur.3. sınıfı ABD Auburn Üniversitesinde okumuştur. Ege Üniversitesinde Pazarlama –Marka İmajı- alanında yüksek lisans yapmıştır.
Profesyonel çalışma hayatına ; 1995-1997 yılları arasında

Devamını Oku


Güler KARADENİZ

 

      Muğla Üniversitesi İşletme bölümünü , bölüm birincisi olarak 2004 yılında tamamlamıştır.Erikson Yaşam koçudur. KESİAD

Devamını Oku


 

 

Tamer

CANTÜRK

 

     1963 İzmir doğumlu olan Tamer CANTÜRK ilk, orta ve lise öğrenimini İzmir de tamamladı.
Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda teknolojisi bölümünü 1985 yılında bitirdi. Aynı yıl yeni kurulan bir reçel fabrikasının kuruluşunda proje ve uygulama mühendisi olarak göreve başladı. Daha sonra aynı fabrikada üretim ve fabrika müdürü olarak 1990 yılına kadar çalıştı. 1987 yılında bu görevde iken 6 ay süresince İtalya da özellikle gıda sektöründe “Tedarik, Satış ve Pazarlama” konusunda eğitim

Devamını Oku


Recep ÖNCEVARLIK

 

    1990 senesinde Dokuz Eylül Ünv. İzmir Meslek Yüksek Okulu Otomasyon bölümünden ikincilikle mezun olduktan sonra Anadolu Üniv. İktisat Fakülte-sini bitirmiştir. O tarihten beri İzmir’de Otomasyon ve bakım yönetimi 

Devamını Oku